فرمول 1000درصدی موفقیت

فرمول 1000درصدی موفقیت

چکیده :

نشانه شخصیت واقعی شما در این است که با فردی که هیچ سود و منفعتی برای برای شما ندارد چطور رفتار می کنید.     لاندرز

فرمول 1000درصدی

فرمول هفت مرحله ای موفقیت

هر یک از این اصول به قدری نیرومند هستند که به تنهایی می توانند بهره وری، کارایی و درآمد شما را 1000 درصد افزایش دهند.
مرحله اول : زودتر از خواب بلند شوید و 30 تا 60 دقیقه ابتدای هر روزتان را به مطالعه مطلبی آموزشی که الهام بخش است و به شما انگیزه می دهد بگذرانید. اولین ساعت هر روز سکان آن روز است. اولین ساعت را با مطالعه و آماده کردن ذهن تان برای ان روز سرمایه گذاری کنید. این کار به تنهایی موجب 1000 درصد پیشرفت در طول ده سال می شود.
مرحله دوم : هدف های اصلی تان را هر روز در یک دفترچه یادداشت به ترتیب اولویت و به زمان حال بنویسید. دقیقاً طوری که انگار اکنون به آن هدف ها رسیده اید. این تمرین سه تا پنج دقیقه بیشتر وقت نمی گیرد و برای ضمیر ناخودآگاه و سیستم فعالسازی شبکه ای شما تا پایان روز برنامه ریزی می کند. با تمرکز مجدد و مداوم قوای ذهنی تان بر مهمترین هدف ها از اینکه در مدت زمان کمی به هدف های زیادی می رسید تعجب خواهید کرد.
مرحله سوم : بهتر است از شب قبل برای هر روز برنامه ریزی کنید. قبل از خواب فهرستی مفصلی از تمام کارهایی که باید در روز آینده انجام دهید تهیه کنید. این کار به ضمیر ناخودآگاه تان اجازه می دهد وقتی در خواب هستید روی آن فهرست کار کند. اغلب وقتی صبح از خواب برمی خیزید ایده هایی خواهید داشت که به شما کمک می کنند کارهایتان را تکمیل کنید و حتی سریعتر از آنچه تصور می کردید به هدف هایتان برسید.
مرحله چهارم : فهرست خود را اولویت بندی کنید و همیشه با عزمی راسخ از وقت تان به نحو احسن استفاده کنید. این تمرین نیز بهره وری و کارایی شما را 1000 درصد در طول ده سال یا زودتر افزایش می دهد. مهم نیست چه اتفاقی می افتد شما باید مانند یک ژیروسکوپ مدام به دنبال انجام مهمترین کارهایتان باشید.
مرحله پنجم : در اتومبیل تان به برنامه های آموزشی گوش کنید. اتومبیل تان را به یک دانشگاه سیار تبدیل کنید. هرگز بدون پخش برنامه های آموزشی شنیداری حرکت نکنید. با گوش دادن به این برنامه در حین رانندگی می توانید500 تا 1000 ساعت آموزش فشرده اضافه دریافت کنید. با گوش دادن به موسیقی در اتومبیل وقت تان را هدر ندهید.
مرحله ششم : پس از هر تجربه ای چه موفق و چه ناموفق این دو سوال جادویی را از خود بپرسید :
1 . چه کاری را درست انجام دادم؟ حتی وقتی مرتکب اشتباهی می شوید، با تشخیص تمام کارهایی که در آن موقعیت انجام داده اید به سرعت آن موقعیت را تحلیل کنید. در نتیجه زمانی که در موقعیت مشابهی قرار بگیرید، این تحلیل ذهن تان را برای تکرار کارهای درست آماده می کند.
2 . چه کاری را طور دیگری انجام می دادم؟ اگر قرار باشد دوباره در همان موقعیت قرار بگیرید، چطور عمل خواهید کرد تا وضعیت بهتری ایجاد کنید؟ هر چه تعداد پاسخ های شما به این سوال بیشتر باشد، دفعه بعد که در موقعیت مشابه قرار می گیرید بهتر عمل خواهید کرد.
این دو سوال جادویی هستند. این دو سوال می توانند طی ده سال آینده موجب بهبود 1000 درصدی عملکرد شما شوند.
مرحله هفتم : با هر فردی که ملاقات می کنید مانند یک مشتری میلیون دلاری رفتار کنید. از خانه و با اعضای خانواده تان شروع کنید. در طول روز با همه طوری رفتار کنید که گویی آن شخص توانایی خریدن یک میلیون دلار از محصولات و خدمات شما را دارد و یا می تواند چنین خریداری را به سمت شما هدایت کند.
زمانی را که از روی عادت با مردم طوری رفتار می کنید که گویی ارزشمند و مهم هستند این مسئله نه تنها تاثیر مثبتی در شخصیت شما دارد بلکه درهایی را به رویتان می گشاید و فرصت هایی را برایتان  ایجاد خواهد کرد که اکنون حتی نمی توانید تصورش را بکنید.

  • 8 اسفند 1397
  • 613
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

Tracking ID:UA-117507657-1 /uploads/ticket/analytics.jpg