معجزه را به زندگی تان دعوت کنید

معجزه را به زندگی تان دعوت کنید

چکیده :

انسان هایی که معجزه را باور ندارند هرگز آن را در زندگی شان نخواهند یافت.                     رولد دال ( نویسنده )

معجزه را به زندگی تان دعوت کنید

 

فرقی نمی کند که چه کسی یا کجا هستید و در چه موقعیتی قرار دارید؛ در هر صورت, معجزه سپاسگزاری کل زندگی تان را دگرگون خواهد کرد!
سپاسگزاری به راستی روابط شما را به شیوه ای معجزه آسا به روابطی شاد و معنادار تبدیل می کند؛ فرقی ندارد که اکنون وضعیت روابطتان چگونه است. سپاسگزاری سبب می شود شما به شیوه ای معجره آسا موفق تر و کامیاب تر شوید؛ بنابراین, سرمایه لازم را برای انجام دادن کارهای ارزشمند و دلخواه تان در اختیار خواهید داشت.
 سپاسگزاری سبب می شود وضعیت سلامتی تان بهبود یابد. همچنین سپاس گزاری به شما کمک می کند فراتر از آنچه در گذشته احساس می کردید, شاد و بانشاط شوید. سپاسگزاری در زندگی تان معجزه می کند و به این ترتیب به کارهای ارزشمندتان سرعت می بخشد, بر میزان موفقیت تان می افزاید و شغل دلخواه تان را نصیب تان می کند.

تاثیر معجزه آسای سپاسگزاری به راستی مس زندگی شما را به زر ناب تبدیل می کند.

در حالی که سپاسگزاری را تمرین می کنید؛ پی می برید چرا اموری ویژه در زندگی تان ممکن است اشتباه از آب درآمده باشند و چرا اموری ویژه ممکن است از زندگی تان حذف شده باشند. در حالی که سپاسگزاری را به شیوه ی زندگی تان تبدیل می کنید؛ هر روز صبح در حالی از خواب بیدار خواهید شد که از زنده بودن تان بسیار شگفت زده هستید. در این صورت , پی می برید به طور کامل به زندگی عشق می ورزید. به نظر می رسد که بعضی از امور زندگی تان بی تکاپو به ثمر می رسند. احساس می کنید به سبکی پر هستید. خودتان را شادتر از گذشته احساس می کنید. در حالی که ممکن است دشواری هایی نیز در زندگی تان پدیدار شوند؛ می دانید چگونه بر آن غلبه کنید و از آنها درس بگیرید. هر روزتان به راستی شگفت انگیز خواهد شد.   
دلیل اصلی ناسپاسی این است: وقتی سپاسگزار نیستیم؛ در واقع نعمت های زندگی مان را کم اهمیت م پنداریم. وقتی نعمت های زندگی مان را کم اهمیت می پنداریم؛ خودمان را به شیوه ای ناخواسته از آن نعمت ها محروم می کنیم. بر مبنای قانون جذب, دو گونه ی مشابه به سوی یکدیگر جذب می شوند؛ بنابراین, اگر ما نعمتی را در زندگی مان کم اهمیت بشماریم, پس از آن نعمت محروم خواهیم شد. این نکته را به یاد بسپارید :
" هر کس که سپاسگزار نباشد؛ حتی داشته هایش نیز از او گرفته خواهد شد."

خلاصه کتاب " معجزه سپاسگزاری " از راندا برن را می توانید در سایت "سیگنال مثبت" دانلود کنید.

 

  • 4 اسفند 1397
  • 423
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.

Tracking ID:UA-117507657-1 /uploads/ticket/analytics.jpg